(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Пристрій каміну в дерев'яному будинку

Пристрій каміну в дерев'яному будинку

Мати камін в своєму будинку це дуже цікаве і своєрідне додавання до загального інтер'єру приміщення, витримка класичного стилю і ознака гарного смаку. Пристрій каміну в дерев'яному будинку вимагає за собою дотримання цілого ряду етапів і запобіжних заходів, пов'язаних з фактором ризику пожежної безпеки. Сучасні технології роблять цей процес максимально безпечним і його використовують у всьому світі.

Ось такі етапи, яких потрібно дотримуватися при установці камін в дерев'яному будинку:

  • підготовка фундаменту і димоходу використовуючи спеціальні вогнетривкі і міцні будівельні та ізоляційні матеріали;
  • продумати конструкцію каміну в будинку;
  • підготовка і проведення оздоблювальних робіт використовуючи спеціальні матеріали високої якості;
  • встановлення каміну;
  • перевірка всіх затворів і вірності виконання робіт;
  • перевірка роботи димоходу.

Якщо всі ці етапи повністю дотримані, тоді в результаті у Вас вийде міцна конструкція та надійний камін. Після закінчення всіх робіт, можна приступати до декорації каміну, яка повинна відповідати інтер'єру будинку. Кінцевий результат викличе у Вас захоплення, виправдає всі очікування і зусилля, не витрачені даремно. Камін буде не тільки ще одним елементом декору, але також послужить як обігрівач приміщення. Місце біля каміну стане улюбленим, затишним для всіх членів сім'ї для прекрасного проведення часу, створюючи теплу атмосферу в домі.

Пристрій каміну в дерев'яному будинку

Бажаєте встановити в своєму дерев'яному будинку камін, тоді звертайтеся у фірму «МЕД». У нас Ви знайдете всі необхідні будівельні матеріали, серед яких ізоляційні і кріпильні елементи, які необхідні для пристрою каміну. Також доступні ціни здивують і порадують Вас. Ми є вітчизняним виробником виключно натуральної будівельної продукції, гарантуємо якість і міцність наших виробів. Наші співробітники в будь-який час допоможуть Вам прийняти вірне рішення, вирішать ситуацію, враховуючи Ваші потреби та матеріальні можливості.