(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Розміри ДВП

Затіявши будівництво, ми турбуємося про проектування, виборі будівельних матеріалів і безпосередньо про сам етапі протікання задуманого. Одним з етапів є вибір ізоляційного і оздоблювального матеріалу, основна функція якого, забезпечення надійного захисту від механічних пошкоджень, деформації, впливу погодних явищ, а також попередити протікання і протяги. Ефективним і міцним оздоблювальним матеріалом вважається деревоволокниста плита (ДВП), вона недорога і легко монтується.

ДВП - це матеріал, який отримують в результаті гарячого пресування маси складається з целюлозних волокон, води, синтетичних полімерів і спеціальних добавок.

Залежно від призначення, розміри ДВП можуть бути різного виду і формату. Наприклад, щоб зробити обробку для дерев'яних меблів, використовують ламіновані або шліфовані деревоволокнисті плити невеликих розмірів, які підбираються під масштаб вироби. Для великих одиниць виробів з дерева (будинків, ресторанів і інших), зазвичай використовують деревоволокнисті плити, великі стандартних розмірів, у яких щільне кріплення, що сприяє надійній ізоляції будівлі.

ДВП виробляють, використовуючи вологу або суху технологію тиснення деревини або деревних відходів, після чого просочують спеціальними речовинами. Це робить матеріал стійким до пожеж і до вологи, при цьому зберігаючи екологічну чистоту. Природна забарвлення, характерна деревині, і нескладне застосування, робить такий оздоблювальний матеріал хорошим ізолятором для будівель будь-якої конструкції.

Фірма «МЕД» є провідним виробником натуральних, екологічно чистих виробів з дерева, в тому числі і ДВП. У нас широкий асортимент вибору, великий досвід роботи, пов'язаний з деревообробної промисловістю, сучасні технології обробки. Ми пропонуємо вибір розмірів і видів ДВП на будь-який смак, за європейськими стандартами якості. Також ведемо лояльну цінову політику, сфері обслуговування гарантуємо професіоналізм і тактовність співробітників.