(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Проекти дерев'яних альтанок

Проекти дерев'яних альтанок

Дерев'яні альтанки широко популярні серед споживачів. Це невелика архітектурна побудова, яка використовується для декорування садових і дачних ділянок. Дерев'яні альтанки стають одним цілим з природою саду. Такі садово-дачні конструкції роблять акцент на ландшафтному дизайні будь-якої території. Альтанки служать місцем для відпочинку з друзями, рідними і близькими людьми.

Існує багато компаній, які займаються розробкою проектів дерев'яних альтанок. Однією з таких є фірма «МЕД». Наш плюс у тому, що ми не тільки розробляємо проекти, а й самі реалізуємо виробництво дерев'яних альтанок. Пропонуємо такі варіанти альтанок: садові і дачні дерев'яні альтанки, альтанки для дітей, альтанки для кафе і ресторанів, альтанки з мангалом, грилем або барбекю.

Також виконуємо альтанки різної конструкції: альтанки з відкритими стінками, напіввідкриті альтанки, закриті альтанки з ажурними вставками, альтанки-гриб, альтанки-будиночки, альтанки-гойдалки, садові будиночки, перголи і інші. Надаємо можливість замовлення дерев'яних альтанок підходящої форми: круглої, квадратної, овальної, багатогранної, трикутної.

Проекти дерев'яних альтанок

Проекти дерев'яних альтанок виконуємо за індивідуальним замовленням клієнта, враховуючи всі побажання і фінансові можливості. Наш деревообробний цех оснащений сучасним обладнанням, що дозволяє нам виконувати роботу будь-якого рівня складності. Майстри фірми «МЕД» досвідчені, високо кваліфіковані та знають свою справу.

Співробітники фірми спроектують дизайн майбутньої альтанки, допоможуть у виборі підходящої конструкції, форми, розміру (залежить від кількості числа Вашої сім'ї і друзів) або ж реалізують Ваш готовий проект.

Проекти дерев'яних альтанок можуть бути багатогранними. Дизайн дерев'яних альтанок залежить лише від Вашої фантазії.

Більш детальну інформацію про співпрацю і замовленні альтанок нашої фірми «МЕД» Ви можете дізнатися на нашому сайті або зв'язатися з нашими менеджерами за телефонами зазначеними нижче. Лише у нас проекти дерев'яних альтанок «під ключ».