(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Перголи, альтанки

Перголи, альтанки

Давно стало популярним встановлювати перголи, альтанки в садах, заміських маєтках. Вони створюють більш багатий вигляд всьому екстер'єру ділянки, служать місцем для відпочинку. Пергола бере свій початок з далекої Італії, де її вперше почали використовувати, після чого вона широко поширилася по всьому світу, і стала невід'ємною частиною саду або парку. За своєю конструкцією перголи нагадують повитий зеленню коридор або навіс, який створює тінь на сонячних ділянках саду і парку. Це своєрідна родзинка на загальному тлі всієї території і серед насаджень. Альтанки також використовують в якості затінених місць для відпочинку в садах, дачах. Це один з видів архітектурних конструкцій, який служить прикрасою і доповненням до загального дизайну і стилю маєтку або будь-яких інший території.

Перголи, альтанки фото

Перголи, альтанки можуть виготовлятися з різних матеріалів, але найбільш підходящим є все-таки дерево. Воно міцне, якісне, має своєрідну текстуру і забарвлення, легко піддається обробці, завдяки чому можна отримати бажану форму. Використовуючи дерево такі конструкції можна виготовляти вручну з використанням новітніх технологій, що додасть більш досконалих форм і дасть можливість отримати конструкцію досить великих розмірів. За зовнішнім виглядом перголи бувають у вигляді різьбленого тенту або плетеної альтанки без двох стінок. Альтанки, в свою чергу бувають відкриті, закриті, круглі, квадратні, альтанки-гриб, дитячі та інші. У будь-якому випадку вибір стилю, дизайну, декору перголи, альтанки додадуть Вашій ділянці неповторності, затишку, краси.

Дерев'яні конструкції перголи, альтанки можна замовити у вітчизняного виробника дерев'яних виробів, вінницької фірми «МЕД». У нас великий асортимент конфігурацій альтанок і пергол, відмінне виконання дизайну і декору, розробка будівельних проектів будь-якої складності, а також всі необхідні будівельні матеріали з натуральної сировини і кріпильні елементи. Ознайомитися з цінами і переглянути каталог продукції Ви можете на нашому сайті, зробити замовлення можна у наших співробітників за вказаними номерами телефонів. Встановіть у себе в саду альтанки або перголи і зробіть перший крок до мрії.