(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Пергола

Пергола

Прикрашати свій сад перголою стало останнім часом досить модним заняттям. Всі щось чули про таку конструкції, але не всі до кінця розуміють, що це таке. Пергола (італ. Pérgola) - це увита зеленню альтанка або коридор, що складається з трельяжів (легких ґрат) споруджених на арках або стовпах. Її часто встановлюють в майже позбавлених тіні терасових садах і парках, вони роблять об'ємний акцент на тлі насаджень, таким чином, прикрашаючи всю садову або паркову територію. Дуже часто перголу застосовують в сучасному парковому будівництві.

З часу винаходу перголи, вона пройшла своєрідний етап перетворення, після якого стала такою, як ми бачимо її зараз. Адже спочатку вона служила тільки для затінення рослин, які страждали від надмірного прямого сонячного світла і вологи, і не мала привабливого зовнішнього вигляду. Для створення тіні, перголу обсаджували плющем або виноградом, який в ході росту обвивав перголу і створював зелений коридор наче живий на вигляд. Завдяки цьому перголу стали використовувати у всіх країнах світу і навіть зараз вона дуже затребувана.

Пергола може виготовлятися з різних матеріалів, одним з яких є дерево. Такого виду перголи можуть бути виготовлені, і вручну і з використанням сучасних технологій, вони додадуть більше бездоганних форм і допоможуть зробити конструкцію великих масштабів. За своїм зовнішнім виглядом перголи діляться на два види конструкції: плетені альтанки без двох стінок або різьблений тент. Обрана стилістика буде відрізняти перголи один від одного, так само як і декорування. Дизайнерська виконана пергола додасть Вашому саду і ділянці оригінальності, краси, затишку. Одночасно буде і практична і функціональна.

Пергола фото

Бажаєте прикрасити свій сад дерев'яною перголою тоді звертайтеся у фірму «МЕД». Тут Ви знайдете великий вибір форм та конфігурації пергол, гарне дизайнерське виконання, плюс будівельні проекти будь-якої складності, всі необхідні матеріали і кріпильні елементи. А також нам притаманна гнучка система знижок і оптимальні ціни. Здійсніть Вашу мрію разом з нами, а натомість отримаєте відмінну якість дерев'яної перголи і вона стане досконалим доповненням до декору Вашого саду.