(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Перекриття

Перекриття

Всім відомо, що запорукою надійної будови є вибір міцних матеріалів від заснування до покриття, плюс професійна робота будівельників. Дуже важливо не забути про якість кріпильних елементів, а також про перекриття, на якому і тримається будівельна конструкція.

Якість перекриттів впливає на те скільки буде «жити» побудований будинок, як довго на нього не будуть впливати механічні деформації і різні погодні умови. На етапі проектування майбутньої споруди необхідно все обдумати до найдрібніших деталей. Всі погодяться, що перекриття це дуже важлива деталь, яка повинна мати максимальну міцність і надійність.

Перекриття фото

Існує багато вимог, яким повинні відповідати якісні перекриття. По-перше, це потужність, що дозволяє застосовувати даний матеріал для споруди важких і масивних конструкцій. По-друге, це міцність, яка зберігає форму і вид перекриттів навіть при самих максимальних навантаженнях всієї будівлі. По-третє, це високий рівень пожежної безпеки, особливо в дерев'яних будинках з брусу, що робить неможливим миттєвого займання всього приміщення, запобігаючи найгірші наслідки. По-четверте, це водостійкість, яка передбачає високу стійкість матеріалу при змінах вологості повітря. І на самий кінець найбільш важливе, це екологічна чистота і гарна якість матеріалу, з якого виготовляють перекриття, для можливості їх застосування в різних приміщеннях.

Якщо Ви зупинилися на виборі якісних і міцних перекриттів, тоді звертайтеся у фірму «МЕД». У нас Ви зможете придбати відмінні матеріали для перекриттів за європейськими стандартами. Ми пропонуємо широкий асортимент вибору дерев'яної продукції включає і величезний вибір дерев'яних перекриттів. У нас доступні ціни, що приємно здивує Вас. Детальну інформацію можна отримати у наших співробітників за номерами телефонів зазначених на сайті.