(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Оздоблення дерев'яного будинку

Оздоблення дерев'яного будинку

Оздоблення дерев'яного будинку має на увазі проведення внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт. Варіантів проведення подібних заходів можуть бути десятки. Основним трендовим напрямком дизайну є поєднання синтетичних і природних матеріалів. Сучасні моделі дерев'яних інтер'єрів та екстер'єрів вражають своєю красою і різноманітністю.

Внутрішнє оздоблення дерев'яного будинку важливий аспект ремонтних робіт, оскільки ви закладаєте основу декору на багато років, тому до вирішення даного питання варто підійти грунтовно і детально. Внутрішнє оздоблення будинку натуральним деревом - це завжди красиво і презентабельно. Природна текстура деревини, її неповторний аромат і той настрій, який створює подібний декор, неодмінно внесуть особливу атмосферу справжнього домашнього затишку і комфорту.

Одним з основних етапів робіт з оздоблення дерев'яного будинку є шліфування оциліндрованих колод, яка, як правило, проводиться після того, як будівля дає остаточну усадку. На сьогоднішній день не існує однозначної відповіді, в рішенні про шліфовці колоди, оскільки тут кожен Замовник вільний чинити на свій розсуд, виходячи з власного бажання і фінансових можливостей. Однак, якщо вже ви зважилися зробити все «як книжка пише», тимчасові і матеріальні витрати повністю себе окуплять - інтер'єр матиме лаконічний і в той же час завершений стиль, а сама колода в рази перетвориться і прослужить протягом багатьох років. Ще одним, істотним аргументом на користь шліфування колоди є те, що це якісна, вторинна обробка колоди захисними засобами.

Оздоблення дерев'яного будинку

Дерево було і залишається одним з кращих і універсальних будівельних матеріалів. Натуральна деревина пластична і легка в обробці, екологічно чиста, відрізняється високими технічними і механічними показниками, а також має ряд інших переваг. З давніх часів, наші предки довіряли дереву, і зводили з нього будинки, храми, хати, які простояли багато століть. Сьогодні, будівництво з дерева це не тільки данина традиціям і моді, але і турбота про своїх домочадців, оскільки проживання в будівлях з дерева неодмінно забезпечить гарний настрій і бадьорість духу.

Фірма «Мед» пропонує виготовлення оциліндрованих колод для будівництва будинків, котеджів, лазень, саун і т.д. наявність повного комплексу власного деревообробного обладнання, дозволяє виконувати широкий спектр послуг та виробляти товар високої якості. Ми пропонуємо самі прийнятні ціни, оскільки ми є виробниками.