(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Забарвлення деревини

Забарвлення деревини бере свій початок від місця проживання і природи дерева, вона дуже оригінальна і неповторна в своєму роді. Завдяки цьому дерево вважають унікальним матеріалом для будівництва. Його можна використовувати як, при зовнішній, так і при внутрішній обробці будь-якого будинку, що в свою чергу робить його розкішним з неповторним дизайном. І все це справа рук самої матінки природи, яка творить такі поєднання кольорів деревини різних видів дерев.

При виготовленні паркету, вікон, дверей, предметів меблів найбільше дорожать деревами благородних порід, оскільки їх забарвлення сильно виражене, завдяки чому вони відмінно гармонують в інтер'єрі.

Для виготовлення потужних вхідних дверей або шикарного столу зазвичай використовують дуб, у якого червоне або біле забарвлення, такі вироби довго служать і надійні. Для виготовлення віконних рам, стінок, трельяжів використовують горіх, він має шоколадно-коричневий колір. Жовту вільху можна використовувати в якості відмінного паркету, який буде створювати контраст між темними і світлими предметами меблів. У всіх випадках натуральне забарвлення деревини захищає Ваше житло від шкідливого впливу штучних барвників, і надає інтер'єру не повторного виду. Тим більше в останні роки все натуральне залишається в тренді.

Завдяки відсутності шкідливих хімічних елементів в натуральному забарвленні деревини Ви оточуєте свій будинок нешкідливими дерев'яними виробами, в який раз підкреслюючи свою турботу про здоров'я своїх рідних, а також створюєте затишок і комфорт в оточенні деревного аромату.

Якщо Ви бажаєте зробити замовлення на виготовлення або придбання виробів, будівельних матеріалів з деревини благородних порід, тоді звертайтеся до вітчизняного виробника, а саме в фірму «МЕД». Ми робимо всю роботу «під ключ» будь-якого рівня складності, за оптимальними цінами, забезпечуємо оперативність виконання замовлення в зручний для Вас час, враховуємо всі побажання, вимоги і можливості клієнта. Маємо гнучку систему знижок.