(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Облицювання вагонкою

Облицювання вагонкою

Облицювання вагонкою широко використовується при проведенні ремонтів в офісних приміщеннях, квартирах і будинках. В останні роки в більшості випадків стали використовувати вагонку з пластика, яка за ціною набагато дешевше дерев'яної. При облаштуванні власного будинку, квартири або балкона виникає дилема - вибрати матеріал дешевше і менш надійний або дорогий і надійніший. На це питання ніхто не дасть вам однозначної відповіді.

На ринку ви можете побачити різноманітність матеріалів, які відрізняються за якістю і ціною. При виборі матеріалу слід враховувати, чи використовуються при виробництві вагонки шкідливі речовини. Ні для кого не секрет. Що пластик може бути шкідливий для здоров'я. Ми пропонуємо вам екологічно чистий матеріал - дерево. Вагонка з дерева виглядає набагато привабливіше пластика і не шкодить здоров'ю.

Облицювання вагонкою

Облицювання вагонкою з дерева стін будинків, квартир, балконів та інших приміщень надає привабливого вигляду і створює атмосферу затишку. Вагонка, що випускається нашою компанією, відрізняється високою якістю і надійністю. У своїй роботі ми використовуємо деревину хвойних і листяних дерев, характерних для нашої місцевості. На відміну від шкідливого пластику, дерев'яна вагонка корисна для здоров'я. Якщо у вас немає можливості побудувати для себе і своєї сім'ї будинок з дерева, можна створити затишний куточок у своїй квартирі або блочному будинку. Для цього можна облицювати стіни дерев'яним матеріалом. Мікроклімат вашого житла відразу зміниться. Вагонка з дерева збереже тепло і підтримає певний рівень вологості. Крім того, натуральне дерево містить величезну кількість ефірних масел, які роблять благотворний вплив на наш організм.

Якщо ви живете в будинку або квартирі, облицьованої пластиковою вагонкою, вам не раз доводилося відчувати неприємний запах, який з'являється при зміні температур. Дерев'яна вагонка не має такого запаху і може бути корисною для людей, які страждають захворюваннями дихальної системи.

Облицювання вагонкою з дерева супроводжується обробкою матеріалу з метою збільшення терміну його служби. Так. Дерев'яна вагонка може не втрачати свій вигляд до 10 років. Вагонка виготовляється згідно з європейськими технологіями і вимогам. Крім легкого монтажу, така вагонка відрізняється привабливим зовнішнім виглядом. Текстура дерева додасть привабливість будь-якому приміщенню.