(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Монтаж дерев'яної підлоги

Монтаж дерев'яної підлоги

У наш час не існує дефіциту покриттів для підлоги. Будь-який спеціалізований магазин може запропонувати вам величезний вибір різноманітних покриттів для підлоги - паркет, дошка, ламінат, лінолеум. Якщо ви хочете відчувати тепло, пересуваючись по квартирі або будинку, ми рекомендуємо дошку для підлоги. Монтаж дерев'яної підлоги в квартирі або будинку додасть йому атмосферу тепла і затишку.

Сучасні настили для підлоги намагаються повторити текстуру дерева, яка досить красива і прикрашає будь-яке приміщення. Наша компанія займається виробництвом підлог з дуба, ясена, сосни і ялини. За бажанням клієнта ми виготовимо якісну дерев'яну підлогу і змонтуємо її. Унікальна структура деревини може бути підкреслена при обробці підлоги лаком. Дошка з хвойних порід стоїть на порядок дешевше, ніж дубова. Однак, підлоги з листяних порід дерев більш довговічні.

Монтаж дерев'яної підлоги

Монтаж дерев'яної підлоги проводиться тільки з добре просушеного матеріалу, інакше ваша підлога через деякий час може деформуватися. Фахівці нашої фірми підберуть підлогу індивідуально для вашого будинку, порадять, яка деревина буде краще виглядати, і дадуть відповідь на всі питання, що стосуються технічних моментів. Не варто переживати. Що процес монтажу займе багато часу. Всі складові дерев'яної підлоги виготовляються зі спеціальними пазами, які служать для надійного зчеплення дощок. Крім того, при установці підлог застосовують саморізи і спеціальний клей.

Монтаж дерев'яної підлоги в споруджуваних будинках можна робити тільки після того, як буде зроблений дах. Після оформлення замовлення і укладення договору на надання послуг, починається виробництво вашого підлогового покриття. Після виготовлення дошки для підлоги, її упаковують і доставляють на місце монтажу. Наша бригада виконує роботи з укладання підлоги досить швидко. З нами ви зможете насолодитися красою справжнього дерев'яного будинку з дерев'яною обробкою. Замовляйте у нас будівництво дерев'яного будинку, котеджу, лазні, дерев'яної альтанки, укладання дерев'яних підлог і оздоблення стін деревом.