(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Малі форми альтанки

Малі форми альтанки

Для всіх власників заміських ділянок і шикарних дерев'яних будинків, які бажають доповнити загальну композицію ландшафтного дизайну, і зробити її цілісним відмінним варіантом буде установка будь-яких садово-паркових споруд. Вони відмінно підходять під будь-який стиль і гармонійно поєднуються з елементами будинку.

Фірма «МЕД» пропонує Вашій увазі цілий ряд послуг з виготовлення різноманітних виробів з дерева, які включають дерев'яні будинки, лазні, сауни, альтанки. Такий великий асортимент продиктований багаторічним досвідом роботи, наявністю сучасних технологій і обладнання, а також кваліфікованими майстрами, які працюють у нас.

Малі форми альтанки

Ми виготовляємо архітектурні споруди на замовлення, таких видів:

  • альтанки для ресторанів і кафе;
  • закриті садові будиночки;
  • дерев'яні дачні та садові альтанки (бесідки з барбекю, мангалом);
  • перголи, а також малі форми альтанки (альтанка-гриб, дитячі альтанки, закриті або відкриті літні альтанки) і багато інших.

Дизайнерське оформлення робить будь-яке архітектурне спорудження невід'ємною частиною екстер'єру ділянки.

Малі форми альтанки , останнім часом, стали дуже популярні. Ми здійснюємо, альтанки такого типу, різних форм, видів і стилів. Наші клієнти часто замовляють дані альтанки для баз відпочинку, літніх майданчиків ресторанів і кафе. Одним з переваг малих форм альтанок є те, що вони хоч і маленькі, але в ту ж чергу затишні і комфортні для відпочинку на свіжому повітрі. Наші фахівці розробляють дизайн дерев'яних альтанок в єдиному своєрідному стилі, які додають своїм власникам показності і індивідуальності.

Також, малі форми альтанки можна встановлювати в саду, на дачі, внутрішньому дворику маєтку. Тут вони служать тихим місцем для відпочинку в гармонії і єдністю з природою, завдяки натуральній текстурі і запаху деревини в поєднанні свіжого повітря і ароматів садових квітів.

Замовляйте виготовлення різних конфігурацій садово-паркових споруд у менеджерів нашої фірми. Пропонуємо високу якість виконання робіт і вигідні умови співпраці.