(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Конструкції альтанки

Конструкції альтанки

Альтанка - це легка крита споруда призначена для відпочинку і захисту від сонця і дощу. Це відкриті з усіх боків, що окремо стоять конструкції накриті дахом, служать своєрідним укриттям і тінню, а також прикрашають ландшафтний дизайн території. Зазвичай альтанки встановлюють так, щоб з них відкривався чудовий вид на зовнішній світ.

За своєю конструкцією альтанки бувають дуже різні, в чому відчувається вплив різних культур, вони можуть включати утеплені стіни, грунтову підлогу, вікна з віконницями. Все це робить альтанку досить затишною, комфортною і своєрідною, вона стає улюбленим місцем для дозвілля, відпочинку з друзями та в колі сім'ї в будь-який час року.

Конструкції альтанки фото

Матеріалом, який служить для побудови альтанки, найчастіше вибирають деревину. Оскільки вона натуральна, якісна, міцна і буде служити досить довго. Вона одночасно служить для створення тіні і прохолоди, і для створення теплої і затишної атмосфери. Створення конструкції альтанки залежить від побажань клієнта, в якій формі, розмірів, декору він бажає її бачить. Це може бути літня альтанка-тент виконана за східним стилем, вона відрізняється косими або прямими лініями і не містить стін. Іншим варіантом може бути альтанка виконана в старовинному російською стилі, вона прикрашається різьбленням і писаними віконницями, що надає альтанці стародавнього і дивного вигляду. У будь-якому випадку вибір і останнє слово за Вами.

Для будівлі альтанки Вашої мрії необхідно мати в своєму арсеналі надійні і міцні будівельні та ізоляційні матеріали екологічно чисті і натуральні. Це посприяє будовою якісної і комфортною альтанки виконаної в будь-якому стилі. Всі необхідні будівельні матеріали, а можливо і вже готові конструкції альтанки з натурального дерева, Ви можете придбати у провідного виробника дерев'яних виробів в нашій країні - фірми «МЕД». Ми даємо, гарант якості своєї продукції, воно відповідає всім міжнародним стандартам, професійний підхід до роботи і до кожного замовника. Виконуємо всю роботу в короткі терміни і за помірними цінами. Співпрацюйте з нами і отримаєте натуральну, затишну і неповторну альтанку.