(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Блок хаус

Блок хаус

Блок хаус широко застосовується в сучасному будівництві і обробці готових будинків. Цей вид вагонки нагадує оциліндровані колоди. Цей обробний матеріал широко застосовується при обробці зовнішньої і внутрішньої стіни вашого будинку. Цей матеріал має ряд переваг і користується популярністю у будівельників. У оциліндрованих колод є один дуже суттєвий недолік - вони можуть розтріскуватися з часом, що негативно впливає на зовнішній вигляд будинку. Блок хаус роблять з добре просушеного дерева, саме це впливає на його стійкість до змін погоди і зміни вологості. Він зберігає свій первозданний вигляд протягом тривалого часу.

Технологія виготовлення блок хауса нагадує технологію виготовлення колод. Існують спеціальні схеми розпилювання, а в даному випадку використовують схему з умовною назвою «квадрат в колі». Лицьова сторона блок хауса нагадує оциліндровані колоди. На відміну від звичайної плоскої дошки, блок хаус має більш привабливий вигляд. З зовнішньої частини колоди роблять близько чотирьох заготовок блок хауса.

За допомогою спеціальних верстатів заготовки цього оздоблювального матеріалу рівняють і прилаштовують різноманітні кріплення для легкого і зручного монтажу. У таких випадках використовують пази, жолобки і шипи. Потім практично готовий виріб обробляють і випускають вже гладким.

Блок хаус

На нашому виробництві ми використовуємо найкращу деревину дуба, ясена, ялини, сосни та липи. Для виготовлення блок хауса дуже часто використовують деревину хвойних порід, що відрізняється від інших видів відмінною гідроізоляцією, яку забезпечує смола.

Залежно від того, яку ділянку будинки обробляють, блок хаус виготовляють різних розмірів. Для обробки внутрішньої частини будинку застосовують матеріал меншого розміру, які формують оригінальне покриття стін. При застосуванні блок хауса для зовнішньої обробки всередині будинку втрачається і без того цінний простір.

Цей обробний матеріал відмінно поєднується з іншими типами обробки, наприклад, з каменем. Його застосовують для обшивки будинків з брусу, будинків, побудованих з піноблоків, або блокових конструкцій. Для збереження тепла і перешкоджання потраплянню вологи, застосовують різноманітні сучасні ізоляційні матеріали.

Цей матеріал легко можна замінити в тому випадку, якщо він пошкоджений або втратив привабливість. Позитивною характеристикою такої обробки є екологічна чистота матеріалу, яка позитивно позначиться на здоров'ї мешканців будинку. Блок хаус - це сучасний і міцний матеріал, який не схильний до появи тріщин, гниття і грибка.

Для споживача дуже часто вирішальним фактором у виборі матеріалу для будівництва та оздоблення є його вартість. Застосування блок хауса дозволить вам зберегти кошти, в порівнянні з будівництвом будинку з оциліндрованих колод. Економія може скласти від 30 до 50%.

Замовляючи обробку блок хаусом у нас, ви гарантовано отримаєте оздоблювальний матеріал високої якості, так як для його виготовлення застосовують тільки найкращу деревину, що пройшла просушку.