(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Готові альтанки

Готові альтанки

Альтанки - це вигідне доповнення ландшафтного дизайну Вашої ділянки, елемент архітектури, що створює комфорт і затишок для відпочинку всієї сім'ї на свіжому повітрі. Для справжніх цінителів свого часу найоптимальнішим варіантом будуть готові альтанки, вони мають різноманітний вибір.

Вітчизняний виробник, фірма «МЕД», пропонує широкий асортимент екологічно чистих, міцних і якісних готових дерев'яних альтанок. Наша компанія дотримується певних критеріїв в підході до роботи, серед яких наступне:

  • сучасні технології та обладнання відповідає світовим стандартам;
  • натуральна деревина найвищої якості;
  • контроль якості;
  • індивідуальний підхід до клієнтів;
  • розробка проектів під замовлення;
  • прийнятні ціни + система знижок;
  • професіоналізм майстрів;
  • короткі терміни виконання замовлення.

Все це допомогло стати фірмі «МЕД» провідною в деревообробної промисловості і виготовленні різних виробів з дерева.

Готові альтанки фото

Ми пропонуємо готові альтанки різних розмірів і форм. Вони можуть бути як відкриті, так і закриті, а також круглі, квадратні, шестикутні і восьмикутні. Перевага закритих альтанок в тому, що в них можна відпочивати в будь-яку погоду і пору року, завдяки своїй низькій теплопровідності. Літах там зберігається прохолода, а взимку досить тепло. У свою чергу в відкритих альтанках можна відпочивати тільки в теплу погоду, без опадів. У будь-якому випадку, відпочинок в дерев'яних альтанках буде затишним, подарує відчуття єдиного цілого з природою, а неповторний мікроклімат, який створює дерево, насичені атмосферу позитивними емоціями.

Фахівці нашої фірми обробляють деревину спеціальними засобами, які забезпечують її стійкість до вогню, не даючи полум'я охопити всю конструкцію виробу. Також дерев'яні альтанки від фірми «МЕД» міцні і довговічні.

Замовити готові альтанки з дерева Ви можете, звернувшись до менеджерів нашої компанії за номерами телефонів, зазначених на нашому сайті. Це стане вигідним капіталовкладенням, оскільки альтанка послужить прекрасним місцем для відпочинку душі і тіла.