(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Будинки зі зрубу

Будинки зі зрубу

Останнім часом дуже модно будувати дерев'яні будинки зі зрубу або брусу. Що ж являє собою зруб? Зруб - це стіни рубаної дерев'яної споруди, зібрані з відшліфованих колод. Готові колоди укладаються одне на інше, після чого в кутах з'єднуються з виступаючими кінцями колод, без виступу, а також іншими сполуками. З давніх-давен зрубами називали хати, лазні та інші споруди дерев'яної архітектури.

Деревина унікальний будівельний матеріал, який довговічний, надійний, натуральний, екологічно чистий, він ідеально підходить для зведення будинків. Також вона механічно міцна, має позитивні характеристики і невелику об'ємну вага. Дерево має добру теплоізоляцію, завдяки якій добре зберігає тепло. У дерев'яному будинку ніколи не буде сиро, оскільки деревина дихає, пропускаючи повітря крізь свої мікропори, кисневий баланс підтримується на високому рівні, що створює прекрасний мікроклімат справляє сприятливий вплив на здоров'я мешканців.

Будинки зі зрубу фото

Фірма «Мед» пропонує свої послуги всім бажаючим побудувати свій теплий і затишний дерев'яний будинок зі зрубу. У своєму виробництві ми використовуємо натуральну деревину таких порід дерев: сосна, ялина, ясен, дуб.

Маючи високотехнологічні сучасні технології, і професійних фахівців наша фірма, зводить на замовлення такі дерев'яні будинки зі зрубу як: будинки зі зрубу, будинки з профільованого або клеєного брусу, дерев'яні котеджі, будинки з оциліндрованих колод.

Фірма «МЕД» виконує всю роботу на замовлення «під ключ», від створення проекту до реалізації виробничих робіт.

Аналогічні дерев'яні споруди, завдяки своїй природній, натуральній текстурі додадуть Вашій ділянці представницького вигляду, заповнюючи його незвичайною атмосферою затишку, тепла і комфорту.

Для отримання більш детальної інформації або оформлення замовлення зв'яжіться з менеджерами або фахівцями фірми «Мед» за номерами телефонів зазначених в розділі контакти, або скористайтеся зворотнім зв'язком.