(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Дерев'яні перекриття будинку

Дерев'яні перекриття будинку

При будівництві будь-якого об'єкта повсюдно використовуються різні перекриття, які можуть бути з дерева або залізобетону. Основне завдання перекриттів - поділ споруди на поверхи по висоті, більш того, вони беруть на себе основні навантаження експлуатації будівлі, тобто обладнання, люди і т.д. Від якості даних конструктивних елементів залежить стійкість об'єкта в цілому.

Дерев'яні перекриття будинку

Дерев'яні перекриття користуються великою популярністю, на відміну від залізобетонних в силу декількох причин: вони мають просту конструкцію, а також не вимагають залучення кранів та іншої важкої будівельної техніки. Якщо мова йде про будівництво приватного будинку або котеджу, економічно вигідніше і раціональніше буде використання саме дерев'яних перекриттів. Дерев'яні балки рекомендовано використовувати при прольотах, що не перевищують 4,0-4,2 м. Варіантів дерев'яного перекриття також може бути кілька, все залежить від основних технічних характеристик експлуатації будівлі.

Ключовими характеристиками підбору перекриття є:

  • довговічність
  • практичність
  • звуко - теплоізоляція
  • жорсткість
  • дерев'яні перекриття

Як правило, найбільш широкого застосування знаходять хвойні та листяні породи дерев, які проходять певний відбір, де виключають деревину з гниллю або тріщиною, а потім, відсортована сировина проходить спеціальну обробку антисептиками. Для того, щоб перестрахуватися від ураження дерева зовнішніми агресорами, грибка, гниття, необхідно використовувати деревину 1-го сорту, яка буде ретельно очищена від лубу та кори.

МПП «фірма Мед» пропонує виробництво і реалізацію дерев'яних перекриттів для будинку. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати необхідну якість деревини, а також проведуть розрахунки за необхідними розмірами балок (товщина, довжина, необхідний перетин балок). Ми працюємо з різними деревними породами і виконуємо широкий спектр послуг. Наявність всього необхідного деревообробного обладнання дозволяє виробляти продукт високої якості. Наші ціни вигідно відрізняються від інших фірм, оскільки ми є виробниками.