(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Дерев'яні сходи

Дерев'яні сходи

Сходи це невід'ємна частина багатоповерхового будинку, вони виконують функцію пересування між поверхами будинку, доповнюють і підкреслюють розкішний інтер'єр приміщення. Це те на що ми звертаємо свою увагу, оскільки регулярно користуємося ними. Тому дизайн і стиль сходів має дуже велике значення.

Дерев'яні сходи - найдавніший вид будівельного атрибута в різноманітних будівлях, який має досить виразні обриси за своїм декору і стилю. Кожен знавець і любитель творінь архітектури просто марить стати власником ресторану, кафе або ж шикарного будинку де присутні вінтажні дерев'яні сходи майстерно виконані в старовину стилі. На сьогоднішній день це все реально, адже сходи виготовлені з натуральної деревини та зрубів це оригінально і просто красиво.

Ви можете задатися питанням, чому мова йде саме про дерев'яні сходи? Відповідь дуже проста. По-перше дерево - екологічно чистий матеріал і не несе шкоди оточуючим, також легко в обробці. По-друге воно ідеально підходить будь-якого інтер'єру, так як, обробляється останніми високими виробничими технологіями. По-третє дерево це міцний і надійний матеріал для виготовлення якісних міжповерхових сходів в приміщенні. По-четверте такі сходи зручні і безпечні. Якраз масивні дерев'яні сходи вказують на відмінний смак і хороший тон власників будинків, вілл, маєтків і вказують гостям про багатство господарів.

Дерев'яні сходи фото

Ми виробляємо дерев'яні сходи з різних порід деревини: дуба, ясена, бука та інших. Звертайтеся до нас на фірму «МЕД» і наші досвідчені фахівці представлять Вам дуже широкий асортимент натуральних будівельних, оздоблювальних, ізоляційних, і кріпильних матеріалів. А також Ви можете ознайомитися з каталогом готових будівельних проектів і дерев'яних виробів, де неодмінно знайдете щось підходяще до інтер'єру Вашого будинку.

Ми пропонуємо тільки перевірену якість і відмінний сервіс, а також немислимо доступні ціни і будь-який масштаб замовлення з вигідними умовами придбання.