(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Дерев'яні двері

Дерев'яні двері

Двері це невід'ємна частина будь-якого будинку, офісу або квартири. Дерев'яні двері екологічно чисті, міцні, довго служать, естетично красиві. Даний вид дверей добре зберігає тепло, забезпечують комфортність і затишок.

Наша компанія пропонує Вам виготовлення дверей виключно з натурального природного сировини під замовлення. Плюс широкий спектр вибору матеріалу і декору, враховуючи побажання замовника.

Для виробництва дверей під замовлення ми враховуємо безпосередню участь клієнта, з можливістю внесення коректив, гарантуємо унікальність продукту, використовуємо цінні породи дерева, виробляємо роботу «під ключ» від процесу виготовлення до самої установки дверей.

Дерев'яні двері фото

Ми виготовляємо дерев'яні двері з хвойних і листяних порід. Вибираючи вид деревини слід враховувати її властивості і місце розташування дверей. Найнижчу ціну мають двері з сосни, оскільки це найпоширеніший вид дерев.

Листяні породи використовують для виготовлення дверей, які можна встановлювати в будь-яких приміщеннях. Більш твердою породою є дуб, деревина якого відрізняється особливою міцністю. Популярні серед споживачів двері з модрини, вона досить міцна і відмінно підходить як для сухих, так і для вологих приміщень.

Також у виробництві дерев'яних дверей використовують ясен, бук, клен. За своєю фактурою бук гарний і міцний, а ясен міцніший, ніж дуб. Двері з листяних порід підійдуть для бань і саун, так як, при нагрівання вони випромінюють цілющі аромати, що приємно і корисно для організму.

Види дерев'яних дверей: фільончасті (зі склопакетом, ідеальні для квартир і будинків), глухі (підходять для саун і лазень), розсувні, орні, в формі арки, класичної форми, гладкі і різьблені.

Якщо ви зацікавилися тоді, зв'яжіться з нашими співробітниками і дізнайтеся більш детальну інформацію про нашу компанію. А також перегляньте терміни виконання замовлення, розцінки і приклади на нашому сайті. Наші ціни приємно здивують Вас.