(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Дерев'яні будинки під ключ

Дерев'яні будинки під ключ

Дерев'яні будинки під ключ виготовляють на безлічі фірм і будівельних організацій. Однак, після здачі об'єкта, клієнт не завжди задоволений результатом. Дуже часто таке відбувається через неузгодженість очікувань від будівництва клієнта і можливостей втілення в життя такого проекту. При будівництві будинку важливий індивідуальний підхід до клієнта і високий професіоналізм будівельників.

При будівництві будинку і виборі матеріалів у нас може виникнути безліч внутрішніх суперечностей. По-перше, багатьох лякає застосування великої кількості дерева через небезпеку загоряння. По-друге, багато хто побоюється того, що довговічність дерев'яного будинку може бути менше, ніж цегляного. Слід зауважити, що пожежі можуть виникати в будь-яких будинках. На даний момент існує ряд дій, які значно знижують можливість загоряння дерев'яних будинків, а довговічність дерев'яного будинку повністю залежить від якості колоди, його просушування і застосування спеціальних просочень, запобігають появи грибка і цвілі.

Дерев'яні будинки під ключ можна замовити у фахівців нашої компанії, при цьому ви отримаєте консультацію професіоналів і якісне обслуговування. Обробку деревини ми виробляємо на базі нашої компанії. Для будівництва ми застосовуємо характерні для нашої країни породи дерев: хвойні (ялина, сосна) і листяні (ясен, дуб, липа).

Основні види будинків, будівель і послуг, які можна замовити у нас:

  • будинки з брусу;
  • будинки з профільованого брусу;
  • дерев'яні альтанки;
  • облицювання будинків блок хаусом;
  • внутрішнє оздоблення деревом;
  • виготовлення і укладання дерев'яних підлог.
  • дерев'яні будинки під ключ фото

При будівництві господарських споруд з дерева враховуються особливості будівництва. Так, колоди, які залишилися від одного будівництва, не застосовують на іншому. Все оциліндровані колоди виготовляються суто під проект і підганяються одне під інше. Така точність необхідна для того, щоб колоди добре примикали і не утворювали зазорів. Чому ми укладаємо саме оциліндровані колоди, а не, як за старих часів, повністю весь стовбур дерева. При оциліндровці з поверхні колоди видаляються кора і різноманітні нерівності. Крім того, цей процес видаляє комах, які могли жити на поверхні дерева і пошкоджувати його.

Дерев'яні будинки під ключ

Дерев'яні будинки під ключ можуть бути побудовані за готовим проектом, наданим нам клієнтом. При цьому враховується матеріал, з якого буде виготовлений будинок і зіставляється з проектом. Фахівці нашої компанії надають широкий спектр консультацій, що стосуються особливостей матеріалів і можливостей їх застосування в тих чи інших умовах.