(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Дерев'яні дачні альтанки

Дерев'яні дачні альтанки

Маючи заміську нерухомість, включаючи дачу, кожен господар хоче бачити свій сад привабливим, естетичним, красивим, таким щоб інші звертали увагу. В такому випадку хорошим ходом будуть дерев'яні дачні альтанки, які користуються особливою популярністю серед споживачів, вони гармонійно зливаються з природою саду і роблять акцент на відмінному смаку свого власника.

З давніх часів люди використовували альтанки в якості місця для відпочинку на природі. Дачні альтанки якраз ідеальне місце проведення часу далеко від міської метушні. Зробити остаточний вибір при покупці альтанки дуже не просто, так як сучасні технології пропонують дуже широкий асортимент з великою різноманітністю конструкцій.

Однією з компаній, яка виробляє дерев'яні дачні альтанки, є фірма «МЕД». У нас багаторічний досвід в даній сфері діяльності і багато задоволених клієнтів. Це завдяки дотриманню таких принципів роботи:

  • використання технологій європейського стандарту;
  • якісна і міцна деревина;
  • розробка проектів під індивідуальний запит клієнтів;
  • оригінальне оформлення і декор вироби;
  • оптимальні ціни і діюча система знижок;
  • виконання всіх робіт «під ключ».

Будь-яку дачну альтанку можна укомплектувати меблями, що зробить її ще зручніше для відпочинку, а також місцем для зустрічі з друзями і близькими, і навіть для проведення свята, різного роду. Казкового вигляду альтанки додасть різьблення по дереву, а оригінальний стиль виконання зробить її неповторною.

Дерев'яні дачні альтанки фото

За допомогою досвідчених фахівців фірми «МЕД» Ви зможете реалізувати свої задумані плани з придбання дачної альтанки. При проектуванні ми приймаємо до відома всі вимоги замовника і не виходимо за рамки виділеного бюджету, що немало важливо. Використовуємо екологічно чисту деревину таких порід дерев, як ялина, сосна, дуб, вільха. Замовляйте дерев'яні дачні альтанки у нас і отримаєте гарантію якості, довговічності конструкції, а також бездоганний сервіс від початку проектування, аж до монтажу. Ми продумаємо за Вас все до найдрібніших деталей, не створюючи зайвих для Вас клопоту.