(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Дерев'яні альтанки

Дерев'яні альтанки

Бажаєте прикрасити свою ділянку? Ми знаємо вірне рішення поставленого завдання. Дерев'яні альтанки - це стильно, модно і престижно. Вони будуть гармонійно поєднуватися з природою вашого саду, завдяки своєму природному і натуральному зовнішньому вигляду. Багато людей вже прикрасили свої території і на хвилину не пошкодували про таке рішення.

Альтанка - це вид архітектури і елемент ландшафтного дизайну, використовується для прикраси саду, завдяки якому відчуваєш себе одним цілим з природою. Це ідеальне місце для зустрічі з друзями, адже не потрібно виїжджати за місто, витрачаючи багато часу і сил. Що може бути прекрасніше дерев'яної альтанки прямо у себе в саду, аромату саду, квітів, шашлику приготованого на свіжому повітрі і ніяка негода не зможе зупинити Вас. Дерев'яні альтанки, пропоновані фірмою «МЕД» - це високоякісний, міцний, неповторний продукт, який гарантує Вам комфорт і затишок. Вони одночасно прості, і в той же час вишукані за своїм стилем і манерою виконання. Також вони вміщують меблі, що робить їх ще більш комфортними.

Дерев'яні альтанки фото

Виготовлення дерев'яних альтанок дуже відповідальна і педантична справа. У цій справі Вам допоможуть тільки професіонали і справжні любителі своєї справи. На фірмі «МЕД» працюють фахівці високого рівня, які розуміюся на своїй роботі. Вони розроблять проект альтанки під замовлення, враховуючи Ваші можливості та побажання, або нададуть каталог з уже готовими розробками. Ми використовуємо лише натуральну сировину різних порід дерев. Також реалізуємо альтанки з дерева закритого і відкритого типу, плюс є можливість замовлення у нас дерев'яних альтанок нестандартної форми і розміру. Дерев'яні альтанки значно дешевше ніж альтанки з інших будівельних матеріалів, через те що деревина хоч і міцна, але не дорога.

Отримати додаткову інформацію або зробити замовлення на виготовлення дерев'яної альтанки, Ви можете, звернувшись до наших менеджерів. Пам'ятайте, що дерев'яні альтанки від фірми «Мед» - це оригінальність, гарантія прекрасної якості і прийнятні ціни.