(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Дерев'яні альтанки

Дерев'яні альтанки

Садові меблі, на рівні з меблями для будинку мають особливе значення і, так само як і інші елементи декору вносять свій особливий шарм і стиль для ландшафту і надають йому завершеності стилю. Раз вже Ви зважилися обзавестися дерев'яною альтанкою, необхідно продумати кілька важливих моментів, а потім звернутися до фахівців, які допоможуть Вам якісно реалізувати всі Ваші ідеї. Дерев'яна альтанка - це радість для всієї родини, адже в ній ви можете проводити безліч теплих днів і вечорів в компанії друзів, рідних і близьких. Свіже повітря, мальовничий сад, приємна компанія - що може бути краще для проведення дозвілля?

Останнім часом особливою популярністю і актуальністю користуються садові альтанки або садові будиночки, які можна виконувати в різних стилях і варіаціях. Широта і різноманітність дизайнів альтанок заворожує: великі і маленькі, простенькі і солідні проекти, з істотними елементами і т.д. Сучасний креативний дизайн і наявність спеціалізуються компаній дозволять втілити в життя, будь-яку навіть сміливу ідею.

Дерев'яні альтанки

При проектуванні дизайну альтанки, Ви можете дати повну волю фантазії, однак дуже важливо пам'ятати про її функціональності та оздобленні ландшафту.

Альтанка - як садовий елемент, може бути виконана в різних стилях:

  • Кругла / квадратна / прямокутна
  • Три-, чотири-, п'яти-, восьмигранна
  • Відкрита / закрита

Ваші ідеї, ваші бажання і ваші прагнення грають ключову роль в розробці проекту. Наша фірма пропонує виготовлення дерев'яних альтанок на замовлення. Основними матеріалами, для виготовлення альтанок з дерева є вільха, ялина, сосна та дуб. Основна запорука максимально тривалого терміну експлуатації альтанки - це ретельна обробка деревини необхідними захисними засобами. Один з основних ворогів дерева - вогонь, здатний в лічені хвилини знищити об'єкт. Для того, щоб виключити можливість виникнення подібних ситуацій, дерево просочується спеціальними антипіренами, які зводять ймовірність загоряння на нуль. Також деревина може просочитися фарбами на водній основі і вогнезахисними лаками.

Не менш небезпечним ворогом дерева є вогкість, яка провокує появу грибків, цвілі, а також процесу гниття. Щоб уникнути перерахованих вище складнощів, дерево обробляється антисептичним антипіренами, що захищають верхній шар дерева, підходять як для глибокої обробки, так і для проблемних зон, які схильні до особливо посиленому впливу зовнішніх агресорів.

Також не варто забувати про те, що деревину слід захищати від вологи, ультрафіолету і т.д. Однак наскільки проблемно можуть прозвучати питання обробки деревини, настільки швидко і оперативно їх можна вирішити, оскільки всі роботи виконуються в комплексі, більш того, весь матеріал екологічно чистий, що свідчить про його придатності як для зовнішніх, так і зовнішніх робіт.

Фірма «Мед» пропонує свої послуги з виготовлення дерев'яних альтанок і т.д. Ми запропонуємо повний комплекс послуг за найвигіднішими цінами.