(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Дачні меблі

Дачні меблі

Облаштування жодної дачі не обійдеться без меблів. Це та частина екстер'єру ландшафтної території, яка створює затишок і робить відпочинок на дачі приємним і комфортним.

Все більше людей сьогодні прикрашає свої ділянки дачними меблями, серед яких чимало і наших клієнтів, а саме фірми «МЕД». Ми пропонуємо послуги з виготовлення та реалізації вуличних дерев'яних меблів на замовлення. Сюди входять такі види меблів: садові меблі, дачні меблі, меблі для відкритої тераси або перголи. Всі меблі виготовляються з екологічно чистої натуральної деревини благородних порід дерев, таких як дуб, сосна, липа, ялина виключно вітчизняного виробника. Дерев'яні меблі - це завжди висока якість і міцність, подібні меблі будуть служити багато років. До того ж дерев'яні дачні меблі прикрашають екстер'єр дачної або садової ділянки, надають оригінальності і бездоганності.

Дачні меблі фото

Чим же відрізняються дачні меблі фірми «МЕД» від меблів інших виробників? Наші меблі функціональні, виконуються в сучасному або старовинному дизайні (в залежності від побажань замовника), мають значні механічні і технічні характеристики, виповнюються майстрами високої кваліфікації.

Дерев'яні дачні меблі дуже практичні, зручні в експлуатації, її легко мити і чистити. Вони не піддаються впливу зовнішніх факторів (дощ, сніг, сонце) завдяки чому такі меблі можна встановлювати і в садовому будиночку і на відкритій території. Фірма «МЕД» робить під замовлення дачні меблі, які включають: столи різної форми і конструкції, лавки, стільці, крісла, табуретки, лежаки, шезлонги з покриттям з текстилю та гойдалки.

Звертайтеся до наших менеджерів, вони проконсультують Вас і дадуть відповідь на Ваші питання. Переглянути приклади готових виробів Ви можете на нашому сайті. Зробіть своє замовлення у нас, і ми гарантуємо Вам відмінний сервіс, оперативне виконання замовлення, прийнятні ціни, які приємно здивують Вас. Отримайте дачні меблі «під ключ» і перетворіть свою дачну ділянку, створивши комфорт і затишок для відпочинку.