(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Брус дерев'яний

Брус дерев'яний

Брус дерев'яний - один з видів пиломатеріалу. В результаті обпилювання колоди з одного або декількох сторін виходить брус. На сьогоднішній день існує декілька видів брусу:

Клеєний брус - мінімальний ризик усадки і усушки, не потребує додаткових обробок, а також може використовуватися при проведенні і реалізації складних об'єктів.

Профільований брус - основна характеристика - презентабельний зовнішній вигляд. При зведенні будь-яких конструкцій необхідно дати час на усадку матеріалу.

Непрофілірованний брус - є економ варіантом. Також широко використовується в будівництві, проте потребують додаткових витрат на обробку, при цьому присутній ймовірність ураження дерева грибком.

Брус дерев'яний один з видів будівельного матеріалу, який знаходить широкого застосування для виготовлення таких предметів як:

  • дерев'яні балки
  • крокви
  • підпори
  • дверні коробки
  • клеєний брус

клеєний брус

Чому ж брус настільки популярний і практичний при проведенні різних будівельних і оздоблювальних робіт. Це легкий матеріал, який може застосовуватися для побудови найрізноманітніших проектів. Першою перевагою дерев'яного брусу є його рівень вологості, який можна регулювати ще на стадії виробництва, що в свою чергу дозволяє використовувати подібний брус для зведення будинків, при цьому ризику усадки немає.

МПП «фірма Мед» пропонує виготовлення брусу дерев'яного під замовлення. Наявність власного обладнання дозволяє виконувати широкий спектр послуг. У нас ви можете замовити різні види брусу, в залежності від потреб. Пропонуємо найвигідніші і прийнятні ціни, так як ми є виробниками.