(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Блок-хаус

Блок-хаус

Будівництво будинку це дуже серйозно і кожен етап вимагає ретельної розробки при плануванні і створенні проекту. Одним з таких етапів є обшивка будинку, яка надає зовнішній вигляд будівлі. Для людей, які в захваті від дерев'яних будинків з зрубів, здається, що реалізувати таку будову дуже складно. І це насправді правда, адже працювати зі справжніми зрубами колод досить складно. На даний момент існує оптимальне рішення проблеми, це блок-хаус.

Що ж являє собою блок-хаус? Це спеціально стругання дошка типу вагонки, виконана у вигляді сегмента, колоди в формі циліндра, призначена для зовнішньої і внутрішньої декоративної обробки приміщень і будівель будь-якої форми і конструкції. Завдяки гладкості внутрішньої сторони дощок їх можна використовувати для обшивки будівель різних тирів. Так як лицьова сторона округлої форми, вона абсолютно точно створює зовнішній вигляд старовинної хатинки з колод. Використовувати блок-хаус для обробки будинку це економічно вигідно, він додасть будь-якому будинку привабливості і стильності зовнішнім виглядом, адже це спеціальна облицювальна дошка.

Блок-хаус фото

Сьогодні такий спосіб обробки досить таки популярний. Напевно Вам зустрічалася не одна така будівля, і Ви самі помітили, що блок-хаус має вражаючий вигляд в декоруванні будинків. Якщо і Ви бажаєте, стати господарем шикарного дерев'яного будинку старовинного стилю, замінивши при цьому натуральні бруси дерев на спеціальні дошки округлої форми, тобто блок-хаус, звертайтеся в нашу фірму «МЕД». Наші фахівці нададуть Вам професійну допомогу. Проконсультують Вас, допоможуть зробити правильний вибір і закупівлю оздоблювальних матеріалів. Також оперативно і якісно здійснять обшивку будівлі, враховуючи Ваші побажання. Не менш важливо буде для Вас, що ціни, пропоновані нашою фірмою, абсолютно відповідають якості виконуваної роботи і є найбільш оптимальними для будь-якого споживача. Зробіть замовлення блок-хауса у нас, отримаєте комплекс послуг за невисоку плату і надайте своєму будинку зовнішній вигляд повністю, який відповідає виду з складених і прикрашених різьбою дерев'яних колод.