(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Альтанки

Альтанки

Альтанка це невелика архітектурна споруда, може бити ландшафтним і архітектурним елементом дизайну. Крита будова, розташована окремо на ділянці, призначення якої відпочинок, захист від опадів і шуму.

Альтанки бувають різноманітних конструкцій і форм. Залежно від конструкції, альтанки поділяють на повітряні і легкі, грунтовно закриті, і їх дизайн за часту відповідає дизайну основних будівель. Також садові альтанки бувають закритого і відкритого типу. Відкрита конструкція проста у виготовленні, тут використовують натуральне дерево, оскільки це екологічно чистий і красивий матеріал, який найбільше гармоніює з зеленим садом. Альтанка закритого виду більш надійна.

Наша компанія виробляє продукцію, в асортимент якої входять дачні та садовіальтанки (для заміського будинку), альтанки для літнього кафе і ресторану.

На сьогоднішній день найбільш популярними є дерев'яні, восьмигранні, шестигранні і відкриті альтанки.

Альтанки

Виконуючи замовлення з виготовлення альтанок, ми враховуємо побажання клієнта чому сприяє індивідуальний підхід. Наші висококваліфіковані фахівці з великим досвідом і творчим потенціалом допоможуть Вам створити оригінальний дизайн своєї майбутньої альтанки. Одним словом виконаємо роботу «під ключ» від початкового створення та розробки безпосередньо до установки.

Альтанку можна розділити на дві зони - одна для відпочинку (включає стіл і лаву), друга для приготування їжі (включає гриль або мангал).

Великою популярністю користуються альтанки зі зрубу, вони гармонійно поєднуються з цегляним будинком і на тлі лісу. Альтанки такої якості міцні і стійкі.

Для покрівлі альтанок оптимально використовувати м'яку бітумну черепицю, натуральний або штучний матеріал, а також натуральну черепицю.

Переглянути більш детальну інформацію, і ознайомиться з різноманітністю вибору продукції Ви можете на нашому сайті або звернеться на пряму до наших співробітників. Будемо раді співпрацювати з Вами.