(068) 277-97-97
Банери Домбрус

Лазня зі зрубу

Баня зі зрубу

Згідно модним тенденціям багато людей, які мають свій будинок, замовляють будівництво лазні. Лазня зі зрубу стала необхідною і популярною практично в кожному будинку. Навіщо ж нам лазня, якщо є ванна? Так вважали багато, хто не пробував попаритися в холодний зимовий день.

Наша компанія, що спеціалізується на будівництві будинків з дерева, не могла залишитися осторонь і вийшла на ринок з новою послугою - будівництвом лазень з брусу і зрубу. Справжня лазня повинна бути такою, як в старі добрі часи - повністю виконаною з натурального матеріалу, виключаючи сучасні шкідливі речовини.

Оригінальний проект дерев'яної лазні може бути зроблений на ваше замовлення нашими архітекторами, або ми побудуємо вам баню за вашим готовим проектом. Ціна вашого будівництва залежить від матеріалів і проекту, а також від складності його виконання. Наша компанія займається будівництвом дерев'яних конструкцій під ключ, що позбавляє замовника від зайвих витрат і переживань.

Лазня зі зрубу буде побудована з матеріалу високої якості. У своїй роботі ми використовуємо місцеві сорти дерев. Які проходять процес просушування. Дерев'яні стіни створюють прекрасні умови для оздоровлення організму. Така лазня буде служити вам довго і принесе вам чимало приємних моментів.

Баня зі зрубу

Для того, щоб замовити будівництво лазні, вам необхідно зв'язатися з фахівцями нашої компанії. Ви отримаєте консультацію професіоналів, а також необхідні поради по будівництву об'єкта. Бригада приїде на місце передбачуваного будівництва і оцінить територію, можливі проблеми і складності, які можуть виникнути під час будівництва. Після огляду території і ознайомлення з проектом, наші фахівці підготують кошторис. У разі, якщо кошторис влаштовує клієнта, ми підписуємо договір і переступаємо до будівництва.

Лазня зі зрубу буде побудована в найкоротші терміни. Клієнт має можливість здійснювати контроль процесу будівництва і вимагати звіти. Всі роботи проводяться в тісному контакті з клієнтом. Якщо ви вирішили будувати дерев'яну лазню, зателефонуйте нам за номерами, вказаними на сайті.